Hodnocení firmy Auto ESA - prodej automobilů

*
*
*
*
*
67 hodnocení
bob.srom
9.9.2023
*
*
*
*
*

Nabízel jsem vozidlo na prodej za cenu okolo 300000,-. Volala mi milá paní z Auto ESA, že mají velký zájem, že je těchto konkrětních aut málo a že není problém vyplatit požadovanou částku, když nebude žadnyý technický problém. Jel jsem tedy na domluvenou schůzku na Brněnskou pobočku Auto ESA vozidlo ukazát. Pán na výkupu si vzal velký TP, po chvíli přišel auto nafotit (5 fotek) a řekl, že se za chvíli vrátí. Po 10ti minutách přišel, že mi nabízí částku 230000,-. Auto nezkontroloval přes diagnostiku, nezvedl ho a nepodíval se ze spodu, zkrátka vůbec nezkontroloval zníněný technický stav. Je to výsměch. Nikomu nedoporučuji ani nákup, ani prodej ve spolupráci s Auto ESA.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
milunlaluha
25.8.2023
*
*
*
*
*

Měl jsem zájem o ocenění vozu online jak inzerovali, bohužel místo toho abych se dozvěděl přibližně cenu za kterou by byly schopni můj vůz vykoupit mě nutili termín přistavení vozu na odhad ceny . Tak tohle opravdu není online. Naštěstí jiné autobazary tenhle termín chápou a už mám přibližný odhad podle kterého jsem se rozhodnul kam s vozem pojedu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
ja1ares
23.8.2023
*
*
*
*
*

Koupeno auto za cca 160 tis s nájezdem 205 tis. Po dvou měsících a cca 4000 najeto nešla spojka (propadá se pedál) odvzdušnění nepomáhá. Pak začala svítit konrolka. Po zjištění v autorizovaným servise bylo zjištěno, že je špatný EGR ventil cca 15 tis oprava, spojka s převodovkou netěsní, prasklý zadní tlumič, špatný ložiska předních kol. Oprava za cca 30 tis. Reklamaci neuznali, že má auto najeto přes 100 tis a vše je mimo záruku! Takže nikdy nikomu nedoporučuji, už jen kvůli jejich technikům co úmyslně vynulovali závadu EGR přes diagnostiku

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Hana Klímová
12.8.2023
*
*
*
*
*

V Auto ESA jsme zakoupili vůz 21. 7. 2023. Už při koupi jsme museli prodejce nahánět, aby nám vůz předvedli, bylo jim jedno, jestli prodají. Po zaplacení nám prodejce oznámil, že technické průkazy obdržíme poštou. Ani 3 týdny po koupi vozu doklady nemáme. Na zákaznickém centru neznají kontakt na sekci technických průkazů. Ani v rámci firmy spolu nejsou schopni komunikovat. Máme prý vyplnit formulář a jezdit na kupní smlouvu. To jako fakt??? Formulář vyplňuji a odesílám každý den, je to zbytečné, protože na něj nikdo nereaguje. V zákaznickém centru jsou bezradní...Tohoto prodejce opravdu nikomu nedoporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne1
Nekola, Boštíková
8.8.2023
*
*
*
*
*

Měli jsme zájem o koupi auta. První auto mělo být v servise,slíbený převoz. Po 14ti dnech kdy nám volali snad 4/5lidí se dozvíme,že auto bude zřejmě neprodejné. Projevili jsme zájem o další tři auta. Stejné výmluvy a mezitím nám nabízeli šroty,které jsme vysloveně nechtěli. Dali jsme požadavek jaké auto chceme. Každé ,které jsme chtěli,tak byl problém a nabízeli nám stále nějaké jejich jiné auta. Auto Esa vysloveně nedoporučuji. Špatná komunikace,jen lhaní a výmluvy. Jeli jsme jinam a tam jednání 100 a 1. Doufám,že Esa to pocítí na odlivu a krachu brzy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
petraturek
2.8.2023
*
*
*
*
*

Dobrý den, ráda bych se podělila o dnešní zážitek v auto Essa v Plzni. Dala jsem inzerát, že prodávám auto. V podstatě okamžitě volala operatorka z auto Essa, že by měli o auto zájem, protože přesně takové auto hledají. Že cenu akceptuji a že a že mam auto přivézt na výkup. I přes opakovanou moji otázku, zda cenu respektuji, mi bylo řečeno že ano. Preorganizovala jsem program a na osobní schůzce mi nabídli cenu o 80 000 nižší. Rozhodně NEDOPORUCUJI. NESERIOZNI JEDNANI. ODMITLI PROPLATIT JIZDNI NAKLADY, PROTOZE JSEM PRY OD OPERATORKY NEOBDRZELA SMS S INFO. UZ NIKDY VICE!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
lukas
2.8.2023
*
*
*
*
*

Veľmi príjemný až na to že sme museli za nimi chodiť aby nám ukázali auto... žiadna ochota prísť k ľuďom. Na technický už čakáme skoro mesiac...vraj môžem vycestovať za hranice na kúpnu zmluvu 👏 to úplne stačí...nikdy viac!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
fanda.step
28.7.2023
*
*
*
*
*

Tak žena potřebovala levné auto na pojezdy městem... Nakonec si vybrala Peugeot 206 sw na pobočce Praha - Černý Most. Cena pouhých 49K. Dal jsem 2K za rezervaci a převezení z jiné pobočky (Plzeň) s tím, že se mi cena odečte z kupní. Do této fáze vše v pohodě. Dorazili jsme ve smluvený čas na pobočku. Vůz tam neměli. Čekali jsme přes 2h než ho dovezli z jiné pobočky. Už to mne mělo varovat. Po celou dobu se nám skoro nikdo nevěnoval. Ale budiž. Vůz mi prohlédl známý a sdělil, že na pvní pohled a poslech vidí problém jen v děravém výfuku (následně sleva 5K), ale že jinak to vidí celkem dobře. Vůz jsem vzal a tady začaly problémy - neskutečné zmatky s technickým průkazem (už ho dávno mám a dodnes mi chodí zprávy...). Po dvou týdnech začal zlobit centrál (kvůli vadnému čidlu u kufru). Budiž, za tuhle cenu nečekám zázraky. Zavolal jsem známému z malého servisu na severu Čech, protože jsme se tam chytali na návštěvu. Tam jsme dojeli celkem bez problémů. Ty začali hned tam. Auto začalo co chvíli chcípat (doufal jsem jen v ten výfuk). Bohužel problémy děsné - špatná baterie, prý vadné přepěťové ochrany, lambda sondy a nakonec i v čudu řídící jednotka. Když jsem si to sečetl, tak bych do toho musel vrazit skoro jednou tolik. Od auta za 50K fakt moc nečekám, ale tohle byl narychlo a naoko zflikovaný zmetek. Certifikace od Cebia, prohlídka servisákem - opravdu úsměvné. Vím, že zde není šance cokoliv vymoci a po přečtení komentářů nemá cenu ani ESA kontaktovat. Jedno vím jistě - už nikdy od této společnosti. Ale jelikož se mi auto líbí, tak do něj nějakou tu kačku vrazím a zkusím zprovoznit. Třeba alespoň chvilku poslouží - tedy pokud se ho povede zprovoznit. O autobazarech nemám žádné iluze, ale toto je krásná ukázka - lidé pozor a na tyhle lumpy fakt kašlete.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
piskotx120591
26.7.2023
*
*
*
*
*

Na pobočce v Pardubicích zakoupen vůz za 127 000 reklamace zamítnuta při ujetí 223 km rozsvítila se kontrolka motoru opravář vyhodnotil servis na generální opravu,takže dalších 55000 oprava už nikdy nezvolím auto Esa sou to podvodníci a nárok na reklamaci nulový po třech dnech od koupě.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
p.o.s.t.y
16.7.2023
*
*
*
*
*

Ze začátku milý přístup, vše co jsem potřeboval jsem s nimi vyřešil, jenomže potom jsem si od nich koupil auto za nemalou částku, to že stav auta vůbec neodpovídal ceně byla jedna věc, ale to že už to jsou 4 měsíce a nebyly schopni mi zaslat technické průkazy od vozidla, na telefonáty neodpovídají (a když už se poštěstí, přesměrují mě na e-mail) a když jim člověk napíše e-mail tak odpověď nedostane Jako plus k dnešnímu dni mi přišel od nich e-mail s tím že ode mě chtějí zaplatit pokuty v celkové výši 2000 kč Tento bazar je výsměch, radši bych si koupil auto za 10000 a narval do něj dalších 120000 než si koupit auto od ESA za 130000 které je v příšerném stavu, a pominu to že mi nabízeli motor 1.8 kompresor s tím že je to nafta

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Přidat hodnocení
 • K učilišti 170
 • Praha 10 - Štěrboholy
 • 102 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0022:00
 • Út 9:0022:00
 • St 9:0022:00
 • Čt 9:0022:00
 • 9:0022:00
 • So 9:0022:00
 • Ne 9:0022:00
 • Máme právě otevřeno